PRESTATIES

2019

3e Catalonie Open

1e Catalonie Masters

3e BDO World Darts Master

1e Open frankrijk

5e Frankrijk Master

5 Swedisch Open

2e LDO Swedisch

1e Antwerpen Open

1e Luxemburg Open

1e Luxemburg Masters

2e Open Engeland

3e Swiss Open

5e Wales Masters

5e Denmark Open en Masters

1e NDB ranking seizoen

1e NDB Nijkerk

1e German Open

2e NDB

1e West Fries Doubles ( Sharon Prins )

3e West Fries Singles

3e Isle of Man Singles

3e Pokerstar Isle of Man Sigles

5e Isle of Man Doubles ( Priscilla Steenbergen)

1e Kennermeland

1e NDB Open stedendriehoek

2e Dutch Open Singles

3e Dutch Open Doubles ( Sharon Prins)

3e Roemanie

1e Open Roemanie

1e NDB VDO Open

1e gesloten midden nederland

5e LAKESIDE

2018

3e FinderdartsMaster

1e NDB Leeuwarden

1e Italië

1e Open Italië

1e open Hongarije

1e Hongarije

1e Letland

1e Turkije Classic

2e Turkije Open

3e NDB ranking

1e NDB Ranking

3e Bilbao

2e Swedisch Open

1e England Pentathon

2e England Masters

2e Bruges Open

2e Bruges Masters

5e Open Wales

5e Danmark Open

1e Danmark Masters

1e German Open

1e German Masters

3e NDB Ranking Delft

1e West Fries Darts Doubles met Sharon Prins

3e West Fries Open Darts Single

3e Isle of man Doubles met Sharon Prins

3e Single Isle of Man single

2e Dutch Open Darts

3e Dutch Open Doubles met Sharon Prins

2e NDB Ranking Rotterdam

5e WK Lakeside

2017

1e Nederlandse Kampioenschap Barnevled

1e Finder Darts Masters

2e Finder Italian Grand Masters

5e Open Tsjechie

2e Open Malta

1e Hungarian Masters

3e Open Hungarian

1e Turkije Masters

1e Open Turkije

1e NDB Beek en Donk

1e Team World Cup Kobe

1e Doubles Turkije met  Paula Jacklin

1e Teams Overal World Cup Kobe

3e World Cup Kobe

1e BDO British Classic Singles

2e NDB Almere

1e FCD Anniversary Open

2e Catalonia Open

2e Swedish Open

1e Open Antwerpen

2e Six Nation Cup ( Nederlandsteam)

2e Engeland Masters

2e Helvetia Open

5e Swiss Open

1e BDO World Trophy

1e Open Polen

3e Police Masters

3e Denmark Masters

2e Denmark Open

1e Nederlands Ranking Kampioen

1e NDB-Ranking Driebergen

3e Open Brugge

2e Dart Belfort Brugge

2e German Masters

2e German Open

1e NDB-Ranking Bollenstreek

2e Isle of Man Open

1e Isle of Man Open Koppels met Sharon Prins

2e NDB-ranking Rotterdam

1e Scottish Open Koppels met Sharon Prins

5e Singles Scottish Open Darts

1e Dutch Open Koppels met Sharon Prins

5e Singles Dutch Open Darts

1e NDB-ranking Delden

3e Lakeside

2016

1e NK Koppels met Sharon Prins

2e Finder Darts Masters

2e Tsjechië Open

1e The Hague Championship

1e Italië Open

1e Italië Open Koppels met Trina Gulliver

1e NDB-ranking Apeldoorn

1e Turkish Masters

1e Turkish Open

1e NDB-ranking Nijmegen

1e FCD Anniversary Open

2e Open Catalunya

1e NDB-ranking Leeuwarden

1e Open Zeeland

3e French Open

3e Swedish Open

1e LDO Swedish Classic

3e Antwerpen Open

1e Belgie Open

2e England Open

Nederland kampioen Laco-dames (team DBMN)

2e Zwitserland Open

5e BDO World Trophy

2e Polish Open

2 e Police Masters

3e Wales Open

2e Denmark Open

3e Denmark Masters

1e NDB Midden-Nederland

1e German Open

1e  German Masters

1e NDB Rotterdam

2e Tops of Waregem

3e Tops of Waregem

2e Hal Open

2e Hal Masters

3e Isle of Man Open

1e NDB Den Haag

5e Open Schotland

5e Dutch Open Singels

1e Dutch Open Koppels samen met Sharon Prins

3e LAKESIDE

 

2015

1e NK Koppels samen met Sharon Prins

1e NK Singels

3e Finder Darts Master

1e NDB ranking Groningen

1e WINMAU WORLD MASTOR

1e IBDT toernooi

1e tjechie

2e open sunparcs

5e open antwerpen

5e open belgie

2e open luxenburg

3e plaats de Hal Masters.

1e plaats Hal open.

1e Mix koppel Isle of man

1e plaats Isle of man Open.

1e plaats Open Kennermeland.

1e plaats Deltarent.

1e plaats Dutch Open

1e plaats gesloten Midden Nederland.

 

2014

2e plaats Zuiderduin Masters

3e plaats Nederlandse Kampioenschappen

2e plaats Top of Ghent

1e plaats International Belgium Darts tour

1e plaats Sunparks Masters

1e plaats Open Tsjechie

1e plaats NDB-ranking Delft

2e plaats Top of Ghent

1e plaats International Belgium Darts tour

3e plaats Winmau World Masters

1e plaats Open Luxemburg

2e plaats Europa Cup met Nederlands team

1e plaats NDB-ranking Leeuwarden

1e plaats Open Zeeland

5e plaats Open Antwerpen

1e plaats Open België

2e plaats Open Engeland

1e plaats Ladies Festival of Darts

1e plaats Open Zwitserland

1e plaats NDB-ranking seizoen 2013-2014

1e plaats Police Masters

1e plaats Open Polen

1e plaats Dutch Open

1e plaats German GoldCup

1e plaats Bousema Open

1e plaats Gesloten Midden-Nederland

 

2013

2e plaats NDB-ranking Nijkerk

1e plaats ZuiderduinMasters

2e plaats SunparksMasters

2e plaats Open Tsjechië

3e plaats Open Noord-Ierland

1e plaats NDB-ranking Vlaardingen

2e plaats Top of Ghent

3e plaats Winmau World Masters

3e plaats Open Luxemburg

1e plaats NDB-ranking Midden-Nederland

1e plaats Open Zeeland

2e plaats Ladies Festival of Darts

2e plaats koppels Open England (met Irina Armstrong)

1e plaats LACO (DBMN-dames)

1e plaats Open Wales

1e plaats NDB-ranking Almere

1e plaats Open Denemarken

1e plaats NDB-ranking Lent

5e plaats Open Mariflex

5e plaats Isle of Man Open

2e plaats SixNationsCup (Nederlands team)

3e plaats Dutch Open

1e plaats German Gold Cup

1e plaats NDB-ranking Den Haag

1e plaats Texel Darts Trophy

1e plaats Gesloten Midden-Nederland

2012

1e plaats NDB-ranking 2012

1e plaats Gesloten Nederland

2e plaats Zuiderduin Masters

1e plaats Lorna Croft Friendship Cup singles

1e plaats Koppels Open Tsjechie met Irina Armstrong

3e plaats Open Tsjechie

1e plaats Sunparcs Masters

1e plaats Koppels Open Frankrijk met Rachna David

1e plaats NDB Leeuwarden

1e plaats Pirates Jagermeister Open - Harmelen

1e plaats SEN Open Nijverdaal

1e plaats Champions Leage of Darts

1e plaats Open Zeeland

1e plaats Open Mariahout

3e plaats German Open

2e plaats NDB-ranking Nijkerk

3e plaats NDB-ranking Den Bosch

1e plaats Spring Cup Singels

1e plaats Teamtoernooi Spring Cup (Nederlandse selectie)

1e plaats NDB-ranking Lent

3e plaats Dutch Open

1e plaats German Gold Cup (2e jaar op rij)

1e plaats Texel Darts Trophy

1e plaats Gesloten Midden Nederland

 

2011:

1e plaats Open Den Ham

2e plaats NDB-ranking seizoen 2011

2e plaats Zuiderduin Masters

2e plaats Lorna Croft Cup

1e plaats NDB-ranking Leeuwarden

1e plaats Open Dieren

1e plaats Open Luxemburg Single

1e plaats Open Luxemburg Mixed koppel (met Ron Meulenkamp)

3e plaats Open Luxemburg koppel dames (met Petra Marcus)

3e plaats NDB-ranking Driebergen

1e plaats Jagermeister Open - Harmelen

3e plaats Open België

Nederlands kampioen Laco-dames (team DBMN 2e jaar op rij)

1e plaats NDB-ranking Leek

1e plaats Mariahout Open

3e plaats Dortmund Open

2e plaats NDB-ranking Rotterdam

1e plaats German Gold Cup

1e plaats NDB-ranking Nijkerk

3e plaats German Open

3e plaats Dutch Open dameskoppels (met Saskia van Zoeren)

1e plaats teamtoernooi Spring Cup (Nederlandse selectie)

 

2010:

1e plaats NDB-ranking Nijkerk

3e plaats Champions Leaque of Darts

2e plaats Lorna Croft Cup

2e plaats NDB-ranking seizoen 2010

1e plaats Pirates-Jagermeister Open

1e plaats Open Achthuizen

1e plaats Open Harmelen

Nederlands kampioen Laco-dames (team DBMN)

Laatste 32 Winmau World Masters

 

2009:

1e plaats Gesloten Midden-Nederland

 

2008:

3e plaats Dutch Open jeugd (1ste darttoernooi)

2e plaats Open Antwerpen jeugd

1e plaats Gesloten Midden-Nederland

Aileen

Graaf

© 2017 by Aileen de Graaf

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now